1) Hoe gaat het hardlopen bij jou in de coronatijd?
Het hardlopen in Corona tijd probeer ik wel bij houden. Als het lukt met vriendinnen en vrienden van RCW; al wordt het aantal wel voor ons allen steeds minder. Voor ons allen staat de teller voorlopig nog maar op 2. En als het uitkomt, zondagmorgen vroeg natuurlijk naar het bos!

2) Wat mis je het meest nu?
Er op uit gaan met een grote groep RCWer’s en een fartlek training geven! Ik mis mijn loopmaatjes en de trainers. Dat geeft toch meer variatie en gezelligheid!

3) Is er ook iets positiefs aan deze tijd?
Dat ik tijdens de gehele Corona periode nog steeds m’n dagelijkse werk bij bedrijven mag doen. De verpakkingsmachines die ik repareer in de levensmiddelenindustrie draaien nog steeds op volle toeren! Ik besef me echt dat dit een voorrecht is ten opzichte van anderen die niet mogen werken of thuis moeten werken.

4) De loper van vorige week

De loper van vorige week was Ellen Neuvel.