Runnersclub Woerden

We missen jullie!!! Wat altijd zo vanzelfsprekend was, is ineens totaal veranderd. De wekelijkse trainingen bij de Runnersclub, wat zo’n onderdeel van ons (sociale) leven is, is nu abrupt gestopt. Hoe moet dit nu? Juist in deze tijd is het heel belangrijk om te blijven hardlopen en zo je immuunsysteem sterk te houden.
Hopelijk loopt een groot deel van jullie wel je gebruikelijke duurloopje vanuit huis. Toch is het goed om naast je duurloopje ook 1x in de week een interval of snelheidstraining te doen.

Daarom hebben we als trainers besloten om jullie te inspireren met onze eigen favoriete training. Iedere trainer heeft een of meerdere trainingen uitgewerkt. Je moet alleen nu wel zelf je route bepalen, je warming up en cooling down zelf doen en je eigen tijd bijhouden 
De kerntrainingen zijn ca 45 minuten lang, waarbij je natuurlijk zelf mag aanpassen wat voor jou goed voelt. We proberen de trainingen aan te vullen met video’s en meerdere trainingen in de loop van de tijd, dus blijf de website in de gaten houden.